13.10.2023 15:45

13 жовтня у Броварах відкрито вже третю станцію поліцейських офіцерів громади

65293b34b8412__Фото-199.jpg

13 жовтня у Броварах відкрито вже третю в нашій громаді станцію поліцейських офіцерів громади. Дві інші з січня 2023 року успішно функціонують у Княжичах та Требухові.

В рамках загальнодержавного проекту такі станції відкриваються в населених пунктах громад і працюють в них правоохоронці, які самі є мешканцями даних територій. Це люди, яких знають люди, і які добре розуміють проблематику свого населеного пункту.

На урочистому відкритті станції ПОГ були присутні заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Максим Очеретяний, начальник Броварського районного відділку поліції Кирило Самойленко та його заступник Анатолій Южека.

Заступник міського голови Лариса Виноградова у вітальному слові  підкреслила надзвичайно важливу роль правоохоронців у забезпеченні правопорядку у громаді та вручила ключі від двох автомобілів, які будуть використовуватися поліцейськими громади у Броварах.

Коштом місцевого бюджету також проведено ремонтні роботи в приміщеннях та організовано робочі місця з необхідною оргтехнікою для поліцейських офіцерів громади.

Фото-191.jpg Фото-195.jpg Фото-196.jpg Фото-197.jpg Фото-198.jpg Фото-200.jpg Фото-201.jpg Фото-205.jpg Фото-207.jpg Фото-208.jpg