02.10.2023 13:51

За перемогу змагалися майстри «блакитних» доріжок

651aa12e28f1d__DSC02139.JPG

В суботу, 30 вересня, у Броварах відбулися Благодійні змагання з плавання на підтримку ЗСУ– Відкритий чемпіонат міста Бровари. Вони були організовані відділенням плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради, Броварської міської владою, плавальним басейном «Купава» та БФ «United24.Броварщина».

Головний суддя змагань – тренер відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Любов Шаповал.

Секретар – МСУМК Сергій Бреус.

За перемоги на дистанціях різними стилями змагалося близько 350 учасників із Броварів, Борисполя та Вишгорода.

Броварську громаду представляли вихованці відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, КОСФК, плавального басейну «Купава», СК «ENOT» та СК «A-team».

На відкриття змагань завітали почесні гості: Броварський міський голова Ігор Сапожко, заступник Броварського міського голови Олександр Резнік, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, начальник управління культури, сім’ї та молоді Броварської міської ради Аліна Ярмоленко, голова БФ «ЮНАЙТЕД24. БРОВАРЩИНА» Яна Івасик та директор плавального басейну «Купава», МСУМК Сергій Бреус.

У своєму вітальному слові Ігор Васильович Сапожко висловив глибоку вдячність всім тим, хто зібрався цього дня в басейні, адже всі вони долучилися до благородної мети – допомоги нашим воїнам на передовій. Він побажав спортсменам вдалих виступах на «блакитних» доріжках, показати своїй найкращі результати і головне досягти поставлених перед собою цілей. До вітань долучилася й голова БФ «ЮНАЙТЕД24. БРОВАРЩИНА» Яна Івасик.

Переможцями в дисциплінах стали:

50 метрів батерфляй:

• Єфіменко Ніколь (Бровари, КОСФК)
  • Сокирка Богдан (Бровари, КОСФК)

50 метрів на спині:

• Ігнатенко Марія (Бровари, СК «ENOT»)
  • Ткаченко Даніїл (Бровари, КОСФК)

50 метрів брас:

• Чернова Олександра (Бориспіль, ДЮСШ)
  • Хоменко Андрій (Бровари, КОСФК)

50 метрів вільним стилем:

• Данилейко Анастасія (Бровари, КОСФК)
  • Хоменко Андрій (Бровари, КОСФК)

100 метрів на спині:

• Давлетшина Аліса (Бровари, КОСФК)
  • Лазарчук Дмитро (Бровари, КОСФК)

100 метрів батерфляй:

• Кузнєцова Олександра (Бровари, КОСФК)
  • Тимощук Юрій (Бровари, КОСФК)

100 метрів брас:

• Артим Софія (Бровари, КОСФК)
  • Болотов Ілля (Бровари)

100 метрів вільним стилем:

• Кузнєцова Олександра (Бровари, КОСФК)
  • Ткаченко Даніїл (Бровари, КОСФК)

Під час змагань було зібрано 50 750 гривень, які будуть передані на потреби ЗСУ.

Слава ЗСУ! Все буде Україна!

4.jpg DSC02085.jpg DSC02103.jpg DSC02120.jpg DSC02125.jpg DSC02126.jpg DSC02136.jpg IMG_4053.jpg IMG_4060-(1).jpg IMG_4060.jpg