29.09.2023 12:00

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек

651691bede58b__photo_2023-09-29_11-31-49.jpg

У бібліотеках нашої громади працюють справжні фахівці своєї справи – ерудовані, креативні, комунікабельні, розумні, творчі люди.

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек та за сумлінну багаторічну працю, особистий внесок у розвиток українського народу міський голова Ігор Сапожко нагородив Почесними грамотами виконавчого комітету Броварської міської ради Лисенко Галину – завідувачку бібліотеки с. Требухів та Сус Тетяну – завідувачку бібліотеки с. Княжичі.

За сумлінну працю, високий професійний рівень, відданість своїй справі Подяками Броварського міського голови відзначено Масоху Любов – завідувача бібліотекою Броварського ліцею № 2 В.О. Сухомлинського та Чуняк Оксану – завідувача бібліотекою Броварського ліцею № 4 С.І. Олійника.

Бажаємо вам, бібліотечним працівникам натхнення і плідних звершень, міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України!

photo_2023-09-29_11-31-45.jpg