28.09.2023 09:24

Представники Броварського спорту отримали почесні відзнаки від Броварської РВА

65151c5d2ec1e__539ee80a023d5369e01c79036c297cee.jpg

В Україні офіційно День працівників освіти відзначається в першу неділю жовтня. Святкова дата завжди випадає на вихідний день і тому привітання освітяни, зазвичай, приймають напередодні.

27 вересня 2023 року у Центрі позашкільної роботи «Мрія» Баришівської громади відбувся районний захід «Броварщина – освіта майбутнього», на якому зібралась уся освітянська родина Броварського району. Свято об’єднало працівників освіти та фізичного виховання району.

Учасників заходу привітали керівники Броварської районної військової адміністрації та Броварської районної ради.

З нагоди свята, кращі із кращих освітян та представників спорту були нагороджені Відзнакою голови Броварської райдержадміністрації, Почесними грамотами, Подяками і цінними подарунками від Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради.

Серед відзначених і кращі з представників спорту Броварської громади: старший тренер національної збірної з ушу (таолу), директор ДЮСШ з ушу та єдиноборств Броварської міської ради, ЗТУ Андрій Коваль, засновник та керівник СК «En.Garde», тренер з фехтування ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дарина Заболотна та президент СК «Атлет», тренер з кікбоксінгу ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, ЗТУ Денис Вольський.

Андрій Коваль був нагороджений Почесною грамотою голови Броварської РВА та цінним подарунком, а Денис Вольський та Дарина Заболотна – Почесними грамотами Броварської РВА та цінними подарунками.

Вітаємо представників Броварського спорту та бажаємо їм спортивної наснаги та перемог на майбутніх стартах!

photo_2023-09-27_11-38-40.jpg photo_2023-09-27_11-38-51.jpg photo_2023-09-27_11-42-46.jpg