25.09.2023 09:30

У Броварах відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ

651128a3261c2__P1019330.JPG

В суботу, 23 вересня, у Броварах відбувся Благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ, організований БФ «Незалежна волонтерська організація», яку очолює Дар’я Демешок, відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради та МФК «Бровари» за підтримки Броварської міської влади. В ньому взяли участь 4 команди Броварської громади – «Козаки», «Укрелітцентр», «Вега спорт» та «Strong Family Brovary», сформованої майстром воркауту Володимиром Хрипливенком на базі своїх вихованців та друзів. До речі «Strong Family Brovary» буда єдиною командою, в якій грали представниці прекрасної половини людства.

В цей чудовий день футболісти різного віку, від зовсім юних до сивочолих ветеранів та різного рівня підготовки зібралися в парку відпочинку «Перемога», щоб пограти в своє задоволення і допомогти нашим хлопцям на передовій.

Матчі відбувалися за скороченим часом, протягом кількох годин команди-учасниці зіграли по три гри за коловою системою. Переможець і призери визначалися за остаточною сумою очок. Всі поєдинки пройшли в гострій та безкомпромісній боротьбі, коли кожна команда намагалася перемогти свого суперника, але з чітким дотриманням футбольних правил і з повагою ставлячись до супротивника.

В результаті перемогу здобув ФК «Козаки».

Другими фінішував ФК «Strong Family Brovary», що стало певною несподіванкою. Третє місце посіли ФК «Вега спорт» і четвертий – ФК «Укрелітцентр».

Крім командних було вручено й індивідуальні призи.

• Кращий бомбардир – Ярослав Самощенко («Strong Family Brovary»)
  • Кращий гравець – Максим Дідусь («Козаки»)
  • Кращий воротар – Микита Калін («Strong Family Brovary»)

На потреби ЗСУ було зібрано 12 800 гривень. Дякуємо всім за активну участь в турнірі! Перемога буде обов’язково за нами! Все буде Україна!

DSC07453.jpg DSC07470.jpg P1011538.jpg P1011570.jpg P1011597.jpg P1011604.jpg P1011623.jpg P1019316.jpg P1019339.jpg P1019345.jpg