19.09.2023 09:39

Тріумф броварських спортсменів на Всеукраїнських турнірах з «Комбат самозахист ІСО»

6509448c96138__ВОЇН.jpg

15 - 17 вересня в легкоатлетичному манежі КЗ КОР «Центр олімпійської підготовки» у Броварах відбулися два Всеукраїнські турніри з бойових єдиноборств «Комбат самозахист ІСО»: чемпіонат України з комбат самозахист ІСО серед дорослих та юніорів (повний контакт) в розділах (К-1, тайбокс, фрі-бокс, реслінг (гі, ноу гі), фул, лоу, мікс комбат) та чемпіонат ГО «ФСТ «Спартак» з комбат самозахист ICO серед юнаків та старших юнаків, дівчат (легкий, посилений контакт) в розділах (сейф поінт,сейф комбат, лайт комбат, лоу комбат лайт, тайбокс, комбат лайт, фрі-бокс лайт, реслінг лайт, показові форми, К-1, комбат лайт). В ньому взяли участь десятки спортивних клубів з 17 областей України, зареєстровані біля 300 спортсменів.

Відбулося поєдинки в різних вікових та вагових категоріях на чотирьох спортивних майданчиках: татамі, борцівському килимі, професійному боксерському ринзі. Бійці продемонстрували відмінну техніку, високий рівень підготовки, незламну волю до перемоги, і в той же час взаємоповагу, зразкове дотримання спортивної етики. Бої відбувалися динамічно, часто — з поперемінним успіхом. Судді і глядачі спостерігали з напруженням, адже доля кожного поєдинку могла вирішитися будь-якої секунди.

Броварську громаду представляли - СК «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради), СК «Воїн», СК «Світі боксу» та СК «Гладіатори» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради).

Броварські спортсмени, як завжди продемонстрували високий клас і волю до перемоги, завоювавши медалі найвищого ґатунку.

РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТУПІВ:

СК «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, президент ЗТУ Денис Вольський, тренер Сергій Вольський)

ЧЕМПІОНАМИ СТАЛИ:

• Антонов Сергій (лайт комбат)
  • Лига Софія (лайт комбат)
  • Гусєв Тимур (лайт комбат)
  • Лєбедь Станіслав (лайт комбат)
  • Шпиг Іван (лайт комбат)
  • Кочемаскін Тимофій (лайт комбат)
  • Антонов Сергій (лайт комбат)
  • Юрилін Микита (лайт комбат)
  • Щербатюк Матвій (лайт комбат)
  • Гаврилов Володимир (лайт комбат)
  • Шапран Владислав - (лоу комбат)
  • Гінзбург Марк - (лоу комбат)
  • Лига Софія - (лоу комбат)
  • Кавєрзін Володимир –(лоу комбат)
  • Саєнко Дмиро –(лоу комбат)

«СРІБНІ» ПРИЗЕРИ ТУРНІРІВ

• Резніченко Олександр (лоу комбат)
  • Куслій Дмитро (лайт комбат)
  • Бондарь Ярослав (лайт комбат)
  • Ващенко Анна (лайт комбат)

«БРОНЗОВІ» ПРИЗЕРИ:

• Янковий Давид (лоу комбат)
  • Саєнко Дмитро (к-1)
  • Кавєрзін Володимир (тай бокс)

СК «Воїн» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, президент Олександр Кононов)

Чемпіонат України серед дорослих та юніорів (повний контакт):

• Ілляшик Руслан – (Реслінг – 1 місце, Мікс комбат – 1 місце);
  • Кисленко Максим – (Реслінг – 1 місце, Мікс комбат – 1 місце);
  • Ложук Ігорь – (Реслінг – 1 місце, Мікс комбат – 1 місце);
  • Багнюк Валентин – (Реслінг – 1 місце, Мікс комбат – 1 місце);
  • Кононов Олександр – (Реслінг – 1 місце, Мікс комбат – 1 місце);
  • Дегтерьов Павло – (Реслінг – 1 місце, Мікс комбат – 1 місце);
  • Корольов Олександр – (Мікс комбат – 2 місце).

Чемпіонат ГО "ФСТ "Спартак" з комбат самозахист ICO серед юнаків та старших юнаків, дівчат (легкий, посилений контакт):

• Ємельянов Ілля – (Реслінг – 1 місце, Сейф комбат – 1 місце);
  • Зеленский Кирил – (Реслінг – 1 місце, Сейф комбат – 1 місце);
  • Кисленко Віталій – (Реслінг – 1 місце, Сейф комбат – 1 місце);
  • Побережник Владислав – (Реслінг – 1 місце, Сейф комбат – 1 місце);
  • Слєсар Олександр – (Реслінг – 1 місце, Сейф комбат – 1 місце).

СК «Гладіатори» (відділення боксу ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, президент ЗТУ Вадим Лавренець) в розділах (фрі-бокс та фрі-бокс лайт)

Чемпіонат України з «Комбат самозахист ІСО» серед юніорів та дорослих:

«СРІБНІ» ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ

• 75кг - Тимко Андрій
  • +85кг - Мартушканов Віктор

«БРОНЗОВІ» ПРИЗЕРИ

• 55кг - Маївка Ростислав
  • 60кг - Чернецький Олександр
  • 70кг - Павлов Владислав
  • 75кг - Чуян Захар

Чемпіонат ГО «ФСТ «Спартак» з комбат самозахист ICO серед юнаків та старших юнаків, дівчат (легкий, посилений контакт)

ЧЕМПІОНАМИ СТАЛИ

• 35кг - Петржик Павло
  • 55кг - Баліцький Влад

«СРІБНІ» ПРИЗЕРИ

• 30кг - Соловей Єгор
  • 45кг - Смоленський Анатолій
  • 50кг - Петржик Богдан
  • 65кг - Семенютін Родіон

«БРОНЗОВІ» ПРИЗЕРИ

• 30кг - Лавренець Артем

СК «Світ боксу» (відділення боксу ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради) в розділах (фрі-бокс та фрі-бокс лайт)

ЧЕМПІОНАМИ СТАЛИ:

• Гересименко Павло
  • Марковський Даня
  • Малюга Іван
  • Брижак Емілія
  • Бабіченко Нікіта
  • Кузьмич Роман

«СРІБНІ» ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ

• Ковальчук Станіслав
  • Гересименко Тимофій
  • Головатюк Нікіта
  • Дужик Євген
  • Лепеха Артем

«БРОНЗОВИЙ» ПРИЗЕР

• Ананко Іван

За результатами турнірів буде сформована збірна України для участі в європейських та світових чемпіонатах. Вітаємо переможців та призерів та бажаємо подальших успіхів на міжнародній арені!

DSC01887.jpg DSC01889.jpg DSC01906.jpg DSC01917.jpg DSC01952.jpg АТЛЕТ-1.jpg АТЛЕТ.jpg ВОЇН-1.jpg ГЛАДІАТОРИ.jpg