18.09.2023 13:20

Благодійний забіг «Разом до перемоги»

650824c037716__DSC_3994.jpg

О 9.30 було проведено Благодійний забіг «Разом до перемоги» для збору коштів для бригади наступу Національної гвардії України на прилад нічного бачення та комплектуючі для дронів.

Організатор заходу – Відділ фізичної культури та спорту Броварської міської ради. Співорганізаторами є Благодійні фонди «UNITED 24 Броварщина» та «Незалежна волонтерська організація».

Взяли участь понад 400 учасників – працівники відділів та управлінь міськвиконкому, колективи закладів спорту, учнівська команда ліцею №4 ім. С.Олійника, команди ДЮСШ – ушу, лижні гонки, фехтування, хортинг, легка атлетика, міський футбольний клуб «Бровари», ГО «Нордік» Скандинавська ходьба та багато-багато інших.

Також не залишились осторонь родини полонених бійців бригади «Азов», на сьогоднішній день ще 4 броварчан перебувають у полоні. Віримо в їх якнайшвидше повернення!

Дуже радіємо, що у заході взяли участь наші титуловані спортсмени-паралімпійці -  Олексій Федина, п'ятиразовий чемпіон та восьмиразовий призер літніх Паралімпійських ігор, чотириразовий срібний призер чемпіонатів світу і чемпіонату Європи з паратріатлону Василь Закревський з командою клубу «Guide Runner».

Вражають своїми силами та здібностями учасники ГО «Інститут третього віку», серед них Анвік Згурський, який започаткував саме такі спортивні заходи в місті. Цьогоріч йому виповнився 91 рік!

Супроводжували та підбадьорювали учасників забігу байкери волонтерсько-рятувального руху MotoHelp.

Під час проведення Благодійного забігу «Разом до перемоги», а також низки спортивних змагань, було зібрано 136 800 грн. та 100 у.о.!

Допомагаємо ЗСУ! Наближаємо перемогу!

DSC_3182.jpg DSC_3197.jpg DSC_3265.jpg DSC_3284.jpg DSC_3328.jpg DSC_3346.jpg DSC_3455.jpg DSC_3804.jpg DSC_3921.jpg