18.09.2023 10:34

Відбувся Благодійний волейбольний турнір на підтримку ЗСУ

6507fde49bc28__DSC01733.JPG

В суботу, 16 вересня, до Дня міста Бровари і на підтримку ЗСУ в двох спортивних залах Броварського ліцею №5 відбулися запеклі спортивні баталії благодійного волейбольного турніру серед команд-мікстів.

Організатор змагань – відділ фізичної культури та спорту Броварської міської ради за підтримки Броварської міської ради та благодійних фондів «UNITED24 Броварщина» та «Незалежна волонтерська організація». Головний натхненник – ентузіаст спорту Вікторія Захарченко.

На нього були запрошені і взяли участь шість команд, які були розділені на дві підгрупи.

Група 1. ВК «Фенікс» (Бровари), ВК «Зазим’я», ДЮСШ-1 (Біла Церква)

Група 2: ВК «Калинівка», Броварський ліцей №10, ДЮСШ-2 (Біла Церква)

На групових етапах матчі відбувалися до двох перемог одного із суперників при досягненні ним 15 очок. У фінальні стадії боротьба точилася до 25 очок.

Дуже напруженими і непередбачливими були вирішальні матчі, де вирішувалася доля переможців та призерів змагань, про це свідчить рахунок деяких партій – 32:30. Високого звання чемпіона заслуговував кожен із учасників, але спорт є спорт і завжди перемагає сильніший.

Підсумкові місця команд:

1. ДЮСШ-2 (Біла Церква)

2. ВК «Фенікс» (Бровари)

3. ДЮСШ-1 (Біла Церква)

4. Броварський ліцей №10

5. ВК «Калинівка»

6. ВК «Зазим’я»

Переможець та призери отримали заслужені нагороди, а всі учасники – чудовий заряд бадьорості та адреналіну від перебігу подій на змаганнях і зустрічей та спілкувань зі своїми старими друзями!

Під час турніру збирали благодійні внески на допомогу ЗСУ (кошти для бригади наступу Національної гвардії України на прилад нічного бачення та комплектуючі для дронів), які були передані оргкомітету змагань.

Перемога буда за нами! Все буде Україна!

DSC01714.jpg DSC01716.jpg DSC01719.jpg DSC01727.jpg DSC01744.jpg DSC01748.jpg DSC01750.jpg