12.09.2023 16:40

Стартував навчальний рік!

650069b6a1fce__школа.jpg

Цьогоріч у закладах освіти державної та приватної форм власності навчання розпочали 18 067 школярів громади.

Навчання в ліцеях відбувається в очній і змішаній формі.

На минулому тижні 16 тис. дітей відвідували навчання очно, інші – з використанням дистанційних технологій. Також є можливість навчатися за індивідуальними формами навчання: сімейна, патронажна та екстернатна.

В минулому навчальному році у громаді було організовано 114 інклюзивних класів, цього року їх кількість збільшилась до 138. На сьогодні діток із особливими потребами у громаді нараховується 213, проти 164 у минулоріч.

Популярна цьогоріч сімейна форма навчання охоплює 1310 дітей.

Відкриті класи дистанційного навчання на кожній паралелі середньої та старшої ланки.

Станом на середину вересня, в закладах середньої освіти навчається 1200 учнів із категорії внутрішньо переміщених осіб, а у закладах дошкільної освіти виховується 351 дитина.

Бажаємо усім школярикам успіхів та наполегливості в оволодінні знаннями!

🔵Також ми у Телеграм https://t.me/brovarycitycouncil