11.09.2023 11:12

Відкриті тренування до Дня фізичної культури та спорту України

64fecbc0545af__ХОРТИНГ.jpg

Під лозунгом «Незламні» вихованці відділень ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту та управління освіти і науки Броварської міської ради провели відкриті тренування, присвячені Дню фізичної культури та спорту України, яке в Україні відзначається кожну другу суботу вересня.

Загалом в них взяло участь декілька сотень учасників.

Крім того, координатори загальнодержавних програм «Активні парки – Здорова Україна» в Броварській громаді Оксана Романюк та Станіслав Гладченко провели заняття для всіх бажаючих на своїй локації в парку відпочинку «Перемога».

Всі учасники заходів ще раз наочно довели, що вони справжні нащадки козацького роду і майбутні захисники нашої держави – України!

ВІДДІЛЕННЯ-ГАНДБОЛУ.jpg ВІДДІЛЕННЯ-ПЛАВАННЯ-2.jpg ВІДДІЛЕННЯ-ХОРТИНГУ.jpg НАСТІЛЬНИЙ-ТЕНІС-1.jpg НАСТІЛЬНИЙ-ТЕНІС.jpg ПЛАВАННЯ.jpg ХУДОЖНЯ-ГІМНАСТИКА.jpg мурадов-1.jpg мурадов.jpg