08.09.2023 15:00

Щодо навчання надавачів соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

Зважаючи на важливість соціальної підтримки сімей, в яких виховуються діти з особливими освітніми потребами, та які відповідно до висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку особи, наданого інклюзивно-ресурсним центром, потребують супроводу в закладах дошкільної освіти та загальної освіти, керуючись наказом Міністерства соціальної політики України від 23.12.2021 року №718 “Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання” Київський обласний центр соціальних служб планує проведення відповідного навчання для осіб, які будуть надавати соціальну послугу супроводу під час інклюзивного навчання.

Надавачем соціальної послуги може бути фізична особа-підприємець, яка буде здійснювати заходи, що складають зміст соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання, яка передбачає комплекс заходів, спрямованих на забезпечення повної та ефективної участі отримувача соціальної послуги в освітньому процесі шляхом надання підтримки та допомоги в пересуванні, самообслуговуванні, комунікації, харчуванні, орієнтації у просторі, а також на забезпечення безпеки в приміщенні на території закладу, на іншій території під час екскурсій, навчальних поїздок, інших заходів передбачених освітнім процесом.

Фізичним особам-підприємцям, які бажають надавати соціальні послуги дітям з особливими освітніми потребами та пройти відповідне навчання, необхідно надати до Київського обласного центру соціальних служб (із пред’явленням оригіналів) копії документів:

1. паспорт громадянина України (ID-картки);
  2. довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  3. виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  4. медична довідка про проходження обов’язкового профілактичного медичного огляду відповідно до законодавства.

Для отримання більш детальної інформації звертатися до управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України, буд.18, каб.202, контактний телефон: (04594)6-16-78.