07.09.2023 13:35

Запрошуємо до участі у Базовому тренінгу програми «Молодіжний працівник» у Київській області

64f9a7e5c2a93__270794942_6762610893812683_2663486785907389544_n.jpg

Міністерство молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати навчальну програму «Молодіжний працівник», по закінченню якої учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу.

До участі запрошуються:

• лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
  • публічні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
  • фахівці закладів культури та бібліотечної системи;
  • працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Програма:

• Модуль 1. Молодіжна політика. Ключові теми: Особливості молодої людини. Молодіжна політика. Цикл молодіжної політики.  Документи у сфері молодіжної політики. Європейський підхід до молодіжної політики.
  • Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді. Дослідження у молодіжній роботі.
  • Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника. Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Дата проведення – 26-28 вересня 2023 року.

Місце проведення – Київська область.
Кінцевий термін подання заявок – 15 вересня 2023 року.

Детальніша інформація та реєстрація на тренінг за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1O8Zc9zpbHIqAeCQJz5yZfi_qnLssQpUwi-uqwUS4VAY/viewform?edit_requested=true