01.09.2023 15:13

День Знань в закладах загальної середньої освіти громади

64f1d60358274__photo_2023-09-01_12-28-49.jpg

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей: учнів, батьків, вчителів. Це свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

На жаль, воно проходить у воєнний час. Але навіть під час війни наші діти продовжують вчитися, бо саме якісна освіта може укріпити їхнє відчуття і розуміння української ідентичності та підготувати до успішного творення власного життя, власної родини і своєї країни.

1 вересня учні, батьки та вчителі зібралися на урочистості в закладах загальної середньої освіти громади. Через безпекову ситуацію це свято ліцеї громади відзначали без гучних святкових заходів.

Для 1, 4, 9 та 11-х класів пройшли урочисті лінійки, а у інших класах відбулись екскурсії, конкурси, ігри, квести. Традиційно проводились Перші уроки, які цьогоріч були присвячені захисникам України та спрямовані на формування у дітей національної свідомості, поваги до пам’яті всіх тих, хто загинув, захищаючи нашу незалежність і свободу та тих, хто стоїть на захисті України в цей важкий для нас час.

Любі учні! Вітаємо вас з Днем знань, з днем мудрості й старанності! Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і знаходити знання, ставати сильнішими, мудрішими, добрішими, відкривати нові істини, робити наукові відкриття, пізнавати таємниці природи, досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, ставати гідними патріотами нашої країни.

Особливо урочистим був цей день для наших дорогих першокласників. Вітаємо їх з початком нового цікавого шкільного життя! Бажаємо ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! На цьому шляху є багато проблем і перешкод. Але це частина шляху до ПЕРЕМОГИ!

IMG-1366b170809eafc3a972eed55e55f5de-V.jpg IMG-2ea41b64bbadbdedfb240eb32df48dd0-V.jpg photo_2023-09-01_12-58-42.jpg