30.08.2023 09:01

Штучний інтелект для підвищення ефективності управління в громадах

64eedb581273d__1.jpg

Супермаркет рішень - екосистема, яка забезпечує безперервний цикл комунікацій між усіма зацікавленими сторонами: влада, донори, бізнес. Щоденні зустрічі відбуваються за різними темами, кожна громада обов’язково знайде своє. Мета Супермаркету - забезпечити органи місцевого самоврядування необхідною інформацією про можливості зі сторони влади та інших стейкхолдерів.

30 серпня о 13.00 відбудеться зустріч: «Штучний інтелект для підвищення ефективності управління в громадах».

Організатори:
- Асоціація малих міст України
- Університет професій майбутнього “Learn to Earn Global”

Спікер: Михайло Пацан – експерт з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансовий радник веб-розробників WEB3. Він також є засновником університету професій майбутнього "Learn to Earn Global" та блокчейн-протоколу "Amsters".

У темі зустрічі поговоримо про секрети ефективності: як штучний інтелект може слугувати Вашій громаді.

Зустріч відбудеться на платформі zoom

Реєстрація: https://atu.net.ua/vebinary/shtuchnyi-intelekt-dlia-zbilshennia-efektyvnosti-upravlinnia-v-hromadakh