25.08.2023 15:11

«Срібна» нагорода броварського паратриатлоніста Василя Закревського

64e89a5166208__trtm_02_.jpg

20 серпня в Підгірцях на Обухівщині відбулися Всеукраїнські змагання з триатлону, які входять до національної серії мультиспортивних перегонів SUBARU TRIATMAN SERIES. У рамках змагань також відбувся чемпіонат України з паратриатлону.
Надзвичайна серпнева спека, дивовижна підтримка місцевих, неймовірні емоції від змагань — саме так запам’ятався учасникам найбільш очікуваний старт сезону.
Цьогорічні змагання зібрали майже 400 спортсменів з усієї України, в тому числі представників Київщини. Завітали взяти участь також іноземні спортсмени з США, Польщі та Чехії.
Для військовослужбовців Збройних сил України та учасників бойових дій участь була безкоштовною.
«Ми пишаємось, що бійці ЗСУ беруть участь в наших змаганнях. Це лише маленька частина того, що ми маємо для них зробити», — відмітили організатори.
Учасникам вдалося подолати такі дистанції:

•  Олімпійська: плавання — 1500 м, велоетап — 40 км, біг — 10 км
  •  Для любителів командних перегонів — RELAY (естафетна команда 2 або 3 учасники)
  •  Спринтерська: плавання — 750 м, велоетап — 20 км, біг — 5 км
  •  Плавання AQUAMAN: 1500 м або 4500 м
  •  Фанові дитячі змагання TRIATMAN KIDS — батьки стають вболівальниками, а діти відчувають себе справжніми спортсменами, отримують медалі та подарунки.

У змаганнях серед чоловіків з вадами здоров’я весь п’єдестал пошани повністю належав паралімпійцям Київщини. Продовжує радувати своїми результатами і чудовою спортивною формою відомий броварський паралімпієць Василь Закревський, який став другим на чемпіонаті України з паратриатлону разом з Юрієм Кімом. Їм вдалося пристосуватися до спекотної погоди і важкої дистанції та показати гарний підсумковий час.
Вітаємо сильних і незламних духом і бажаємо нових успіхів та перемог!

img_0658.jpg img_0696.jpg zobrazhennya_viber_2023-08-22_14-24-07-083.jpg zobrazhennya_viber_2023-08-22_14-24-07-698.jpg