23.08.2023 11:03

Днями у Броварській громаді успішно закінчено збір коштів на автомобіль для одного з підрозділів ЗСУ.

64e5bd5170d4c__Фото-12.jpg

До міської ради звернулися військовослужбовці однієї з частин, де служить багато броварчан, в тому числі і два керівники комунальних підприємств. Було оперативно організовано благодійний збір коштів, до якого долучилися працівники виконавчого комітету та комунальних підприємств громади.

Спільними зусиллями в найкоротший термін було зібрано необхідну суму і 22 серпня, напередодні великих державних свят Дня прапора та Дня Незалежності України, автомобіль, а також квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro, було передано військовому підрозділу.
Тільки разом переможемо!

Фото-07.jpg Фото-09.jpg Фото-10.jpg Фото-11.jpg Фото-13.jpg Фото-14.jpg Фото-15.jpg