22.08.2023 16:44

Чергова безкоштовна консультація для мешканців Броварської громади

64e5c93225466__photo_2023-08-22_16-38-35.jpg

В приміщенні ЦО «Прозорий офіс» Броварської міської ради Броварського району за адресою вул.Героїв України,18, на виконання меморандуму про співпрацю між Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції, Відділенням Нотаріальної палати України в Київській області та Виконавчим комітетом Броварської міської ради Броварського району 22 серпня 2023 року планово проведено чергову безкоштовну консультацію для мешканців Броварської міської територіальної громади з нотаріусом Броварського районного територіального округу Карповичем Олексієм Миколайовичем. Громадян було проконсультовано з таких питань:
- прийняття спадщини, майно яке знаходиться на окупованій території;
- як зареєструвати пошкоджене/зруйноване житло;
- спадкування за законом.