21.08.2023 13:01

Перспективи співробітництва з партнерським м. Ерланген, Німеччина у сфері водопостачання

64e3369ce71a3__photo_2023-08-21_09-17-34-(2).jpg

17 серпня 2023 року у рамках партнерських зв’язків з німецьким містом Ерланген та за сприяння міжнародного товариства Engagement Global відбулася перша онлайн зустріч представників комунальних служб м. Бровари та м. Ерланген у сфері водопостачання.

Під час зустрічі керівник КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» Григорій Голубовський та представник КП «ENERGIE & MEHR» Міхаель Штумпф обмінялися інформацією про системи водопостачання та методи очищення питної води для населення. Були обговорені проблеми експлуатації водопровідних мереж та обладнання у партнерських містах, а також нераціонального використання питної води мешканцями громад та шляхи їх вирішення. Українська сторона також поділилася своїм досвідом щодо забезпечення населення громади питною водою у випадках блек-ауту.

Зустріч пройшла у відкритій дружній атмосфері. Учасники висловили зацікавленість у подальшій співпраці задля покращення життєдіяльності обох громад.

photo_2023-08-21_09-17-34.jpg