21.08.2023 12:56

Відбувся благодійний волейбольний турнір на підтримку ЗСУ

64e334d086b23__Головна.JPG

В неділю, 20 серпня, на мультиспортивному майданчику в парку відпочинку «Перемога» відбувся благодійний волейбольний чоловічий турнір, присвячений 32-ій річниці Незалежності України. Захід був організований ентузіастом волейболу і керівником ВК «Фенікс» Вікторією Захарченко, відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради та благодійним фондом «United24.Броварщина». В змаганнях взяли участь чотири чоловічі волейбольні команди – «Вrothers» (Бровари), ВК «Калинівка», «Десна» (Остер, Чернігівська область) та Бортничі (Дарницький район, Київ).

Пекельна спека не стала на заваді спортсменам, які демонстрували на майданчику чудеса винахідливості, майстерності та спритності. Турнір проходив за коловою системою, коли суперники зустрічалися по черзі один з одним. Боротьба велася до 25 очка в кожній партії і до двох перемог в партіях в зустрічі однієї з команд-учасниць.

Протягом восьми годин, з перервою на обід, точилася гостра та безкомпромісна боротьба. Ніхто не хотів програвати – тому спортсмени, віком від зовсім юних до сивочолих ветеранів, прикладали всі свої зусилля, викладаючись на всі 100%.

Дякуючи організаторам, всі мали можливість втамовувати спрагу наданою їм «живильною» водою, без чого просто було б неможливо обійтися того дня, адже стовпчик термометра просто бив рекорди.

Коли прийшла пора підбивати підсумки організаторам при рівності очок, довелося враховувати результати очних зустрічей суперників.

В результаті запеклої боротьби перше місце посіла команда із Борнич, друга «Десна» (Остер) і треті - «Вrothers» (Бровари).

Всі вони отримали почесні кубки та медалі від організаторів і заряд позитивних емоцій від гарно проведеного часу і спілкування зі своїми однодумцями і друзями. Крім того, було зібрано 7600 гривень на потреби ЗСУ.

Все буде Україна!

P1011275.jpg P1011323.jpg P1011339.jpg P1011385.jpg P1018662.jpg P1018670.jpg P1018692.jpg P1018695.jpg