21.08.2023 10:50

Юнацький турнір з боксу присвячений  дню Незалежності України

64e317b154e3a__DSC00642.JPG

У суботу, 19 серпня, до Дня Незалежності України в залі боксу ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради імені ЗТУ Леоніда Коварського відбувся юнацький боксерський турнір серед спортсменів 2008 – 2015 років народження.

За перемогу боролися близько 30 майстрів «шкіряної рукавички», які представляли відділення боксу ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради (тренер Вадим Лавренець), відділення боксу ДЮСШ Великодимерської громади (тренери Руслан Мишко та Ярослав Халєєв), КДЮСШ  та ДЮСШ «Олімпієць».

Турнір був організований відділенням боксу ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

Головний суддя змагань – ЗТУ Вадим Лавренець. Рефері на рингу - майстер спорту України Євгеній Пилипчук.

За результатами змагань броварські спортсмени завоювали 8 нагород: 7 «золотих»  та 1 «срібну» медаль.

Перможцями турніру стали:

• 29кг Лавренець Артем
  • 32кг Соловей Єгор
  • 57кг(1 група) Баліцький Владислав
  • 57кг(2 група) Семенютін Родіон
  • 46кг Смоленський Анатолій
  • 63кг Чернецький Олександр
  • 75кг Чуян Захар

«Срібло» на рахунку Токовенко Тимофія (57кг).

Дуже цікавим видався поєдинок в останній парі, де вихованка Великодимерської ДЮСШ Ольга Струк боксувала із киянином Ярославом Макаренком. Представниця прекрасної половини людства на рівних боролася за перемогу і цілком заслужено тут було оголошено «бойову» нічию.

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо подальшого зростання в спортивному плані та майбутніх великих перемог!

0.jpg 00.jpg 02.jpg 03.jpg 1.jpg 5.jpg DSC00650.jpg DSC00657.jpg DSC00693.jpg DSC00719.jpg