10.08.2023 09:34

Благодійна допомога в рамках проєкту PHOENIX4UA на базі платформи Cities 4 Cities | United 4 Ukraine

64d4859ea1d94__Фото-4.jpg

Броварська міська територіальна громада щиро вдячна за комунальну техніку, що була передана в рамках проєкту PHOENIX4UA, ініційованого в місті Зіндельфінген, Німеччина, на базі платформи Cities 4 Cities | United 4 Ukraine: два реанімобілі та один пожежний автомобіль з поворотною драбиною. Медичні автомобілі будуть передані бригадам невідкладної медичної допомоги Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, пожежний автомобіль буде передано рятувальній службі в селі Княжичі.

Проєкт був профінансований Федеральним урядом Німеччини (BMZ). Німецьке місто-партнер Броварів Ерланген перейняло на себе комунікацію, вибір комунальної техніки та доставку транспортних засобів в Україну.

Ми високо цінуємо допомогу та підтримку міжнародних партнерів в цей непростий час і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю

Фото-1.jpg Фото-2.jpg Фото-3.jpg Фото-6.jpg