07.08.2023 09:22

У Броварах відбулися змагання сімейних команд

64d08e414ffe8__DSC00199.JPG

У неділю, 6 серпня, у легкоатлетичному манежі КЗ КОР «Центр олімпійської підготовки» в рамках загальнодержавної програми «Активні парки – локації здорової України» відбувся міський відбірний етап сімейної, спортивної гри - «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

До участі у заході допускалися сім’ї з учасниками від 3 осіб: мати, батько та дитина до 12 років (включно) або мати + дитина (діти) чи тато + дитина (діти).

Захід проводили координатор проекту «Активні парки – локації здорової України» Оксана Романюк та тренер з л/а ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Інна Ахкозова.

Загалом за перемогу змагалися шість сімейних команд. Татусі, мами і їх чарівні діти демонстрували свою силу і спритність та боролися за високе звання називатися кращими.

Було проведено шість конкурсів на спритність, швидкість та силу духу.

Спочатку змагання планувалися в парку відпочинку «Перемога», але в зв’язку зі спекотної погодою їх було перенесено в приміщення спортивної споруди. Всі учасники віддали всі свої сили на дистанціях, демонструючи завзяття і волю до перемоги. Загалом всі сімейні команди заслуговували на високе звання кращої, але спорт-є-спорт і хтось виграє, а хтось ні.

В результаті переможцями стала сім’я Гладченко, другі – родина Бондар і треті – Атамурадови.

Але у виграші були всі – адже всі отримали заряд бадьорості та чудовий настрій, які так необхідні у нас непростий воєнний час.

Все буде Україна!

DSC00061.jpg DSC00076.jpg DSC00077.jpg DSC00092.jpg DSC00104.jpg DSC00126.jpg DSC00151.jpg DSC00174.jpg DSC00190.jpg