28.07.2023 13:20

Урочистості з нагоди Дня Української Державності

64c3970d7d01f__Фото-01.jpg

28 липня у Броварах пройшли урочистості з нагоди  Дня Української Державності.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих захисників України, які ціною власного життя захищають нашу землю, наш народ, нашу Державу.

Спільну молитву за Україну та її захисників провели військовий капелан Володимир Вшивкін та о.Олександр (Храм Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП).

З вітальним словом до присутніх звернувся Броварський міський голова Ігор Сапожко, який відзначив, що  наша українська державність  існує вже понад 1000 років  і саме сьогодні кращі сини та доньки українського народу виборюють на фронті право на життя не тільки для кожного з нас, а й для цілої величної та могутньої держави – України!

Кращих представників громади з нагоди свята відзначено Подяками міського голови та Почесними грамотами.
Також проведено церемонію покладання квітів до пам"ятника Захисникам України на Майдані Свободи.

Пишаємося своїм корінням, своєю землею, своїм народом, своєю армією, своєю Державою!
Пишаємося тим, що ми – УКРАЇНЦІ!

photo_2023-07-28_11-0521.jpg Фото-02.jpg Фото-08.jpg Фото-10.jpg Фото-16.jpg Фото-19.jpg Фото-21.jpg Фото-25.jpg Фото-26.jpg Фото-29.jpg