18.07.2023 16:31

Броварська міська територіальна громада отримала ноутбук та планшети від МОМ

64b7a3edc6e90__Фото-4.jpg

18 липня 2023 року Броварська міська територіальна громада в рамках проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, отримала 1 ноутбук та 8 планшетів із програмним забезпеченням для ефективного продовження навчання щодо збору та аналізу даних представників громади.

Після успішного проходження трьох навчальних серій тренінгів планується участь 30 представників громади в діалогових сесіях із виконанням практичних завдань, в результаті яких буде розроблено спільний проєкт, що в подальшому буде реалізовано для потреб громади.

Фото-1.jpg Фото-2.jpg Фото-3.jpg Фото-5.jpg