18.07.2023 14:46

Конкурс: «Сприяння участі жителів громад у процесах відбудови​​​​​​​ України»

64b67b9ea9919__изображение_2023-07-18_144646855.png

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс: «Сприяння участі жителів громад у процесах відбудови України», метою якого є сприяння активній участі жителів громад у процесах відбудови України на місцевому рівні, забезпечення їх залученості до формування та прийняття рішень щодо відновлення, а також прозорості та підзвітності цього процесу.

Учасники Конкурсу:

• громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні організації, які мають щонайменше річний досвід практичної роботи на місцевому рівні із знаннями та навичками щодо питань відбудови, прозорості та підзвітності;
  • учасники можуть бути зареєстровані у будь-якому регіоні України.

Обов’язковим є здійснення проєктної діяльності у співпраці з органами місцевого самоврядування.

Термін реалізації проєкту – до 12 місяців. Орієнтовний термін початку реалізації проєктів – 1 листопада 2023 року.

Оптимальний розмір гранту – 1 000 000 – 1 200 000 гривень.

Останній термін подання проєктних пропозицій – 1 вересня 2023 року, 15:00.

Оголошення результатів конкурсу – до 15 жовтня 2023 року.

Проєктні пропозиції (аплікаційну форму з додатками) слід зареєструвати на сайті МФВ, скориставшись сервісом «Електронний конкурс».

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до 4 серпня 2023 року на електронні адреси – narezhneva@irf.ua, khoroshchak@irf.ua.

Детальніше про Конкурс та пріоритети фінансування за посиланням: