Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

18.07.2023 14:08

«Бронзова» нагорода Людмили Даниліної

Національна збірна команда України з легкої атлетики серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку взяла  участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики, що проходив з 9 по 17 липня у столиці Франції, місті Париж.

Змагання проходили на «Charlety Stadium», де виступали 1300 параатлетів з 107 країн світу, які боролися за 168 медалей. Багато з них повернеться до Парижа наступного року на Паралімпіаду.

Україну представляли 31 спортсмен, серед них і дворазова призерка Паралімпійських ігор, броварська паралімпійка Людмила Даниліна (особистий тренер – Сергій Стельмах), яка змагалася на дистанції 1500м в класі T20.

Атлети збірної України впродовж дев'яти змагальних днів вибороли 22 нагороди та 28 неіменних ліцензій на Паралімпіаду-2024.

В активі українських пара атлетів – 10 «золотих», 5 «срібних» та 7 «бронзових» нагород.

Не залишилася без нагороди і представниця броварського спорту - Людмила в напруженій боротьбі фінішувала третьою і крім «бронзової» медалі виборола путівку на Паралімпійські ігри.

Загалом на Чемпіонаті світу-2023 визначалися володарі одразу 652 ліцензій на Ігри-2024 у Парижі. Їх отримали по чотири найкращі спортсмени в кожній з особистих паралімпійських дисциплін.

Вітаємо Людмилу та її наставника з черговою перемогою та бажаємо нових успіхів!