05.07.2023 10:17

Організація літніх активностей

64a51a086f515__6539.jpg

Створення безпечних та належних умов для організації гурткової роботи в літній період педагогами закладів позашкільної освіти – одне з актуальних завдань, якому приділяється велика увага. Адже розвиток творчих здібностей дітей, їх здоровий спосіб життя з урахуванням уподобань та інтересів допоможе кожному вихованцю усвідомлювати себе як активну, здорову, творчу та дієздатну особистість.

Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» з 3 по 14 липня проводить майстер-класи, заняття, виставки та екскурсії для дітей громади. Для роботи організовані наступні гуртки:
1. Студія образотворчого мистецтва «Колорит».
2. Гуртки творчого об'єднання «Зоосвіт»: «Любителі домашніх тварин», «Основи ветеринарної медицини».
3.  Гурток «Фотонатуралісти».
4. Зразкова студія естрадного співу «Акварелі».
5. Студія пісочної анімації «КарамельКа».
6. Народний хореографічний колектив «Оксамит».
7. Зразкове творче об'єднання «Флористична майстерня «Адоніс» гурток «Флористика».

На базі Центру позашкільної освіти Броварського ліцею № 11  з 3 по 14 липня з метою організації змістовного дозвілля школярів під час літніх канікул  розпочали роботу клуби за інтересами:

Вул. Лагунової Марії:
1.«Калейдоскоп» (у програмі: штучні квіти, сувеніри з бісеру).
2.«Кольорове місто» (у програмі: орігамі, квілінг, торцювання та ліплення).
3.«Розфарбований кіт» (у програмі: малювання в ігровій формі, виготовлення декоративних дрібничок, панно).
4.«Креативне дозвілля» (у програмі: творчі заняття за інтересами, спортивні ігри та розваги).

Вул. Москаленка Сергія:
1.«Творчий острівець» (у програмі: хореографія, нетрадиційні техніки образотворчого мистецтва, сувеніри з фетру, рухома іграшка з паперу).

Дитячо-юнацька спортивна школа із 17 по 31 серпня організовує роботу відділення футболу для учнів закладів загальної середньої освіти. Також у серпні розпочнуть працювати гуртки відділень плавання, лижних гонок, художньої гімнастики та хортингу.

З 14 по 25 серпня на базі Центру національно-патріотичного виховання та Палацу творчості дітей та юнацтва будуть організовані гуртки різних напрямків роботи для дітей громади.

Активне літо триває!