05.07.2023 10:04

Повернення дітей з відпочинку з міста Гродзиськ - Великопольський

64a516b887c7a__1.jpg

З незабутніми враженнями та емоціями повернулися з Гродзиського повіту Республіки Польща 28 дітей військовослужбовців.

Протягом 10 днів діти брали участь у захоплюючих заходах, де вони мали можливість познайомитися з історією та традиціями міст Великопольського воєводства. Юні броварчани разом з польськими однолітками та українцями, які отримали тимчасовий захист у Гродзиську, брали участь у майстер – класах з сучасних танців, малювання (розпис футболок), виконували гуртом українські хіти, змагалися за першість у спортивних турнірах тощо.

Літні канікули діти провели з задоволенням, обмінялися досвідом у сфері культури, освіти, спорту, набралися нових сил, побудували нові знайомства, відпочили від звуків повітряних тривог та збалансували свій емоційно – психологічний стан.

Сердечно вдячні польським друзям за постійну підтримку та організацію літніх канікул для наших дітей!

10.jpg 11.jpg 12.jpg 2.jpg 3.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg