Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

23.06.2023 09:00

«Срібло» Артура Фельфнера на Чемпіонаті Європи

Три дні у польському місті Хожуві, на найбільшому стадіоні країни – Силезькій Арені, тривали змагання Командного чемпіонату Європи серед команд другого і третього дивізіонів.

Україна виступала в II дивізіоні після того, як не змогла взяти участь у Чемпіонаті 2021 року через позитивні тести на COVID у двох наших спортсменів. Тоді нашу збірну автоматично понизили у класі.

Звісно, перед командою стояла задача підвищення. Для цього необхідно було потрапити до першої трійки команд II ліги. Цю задачу наша збірна успішно виконувала з перших днів змагань – одразу закріпившись на другому місці.

За результатами змагань українці набрали 435,50 балів, вигравши у восьми видах програми. Однак, так і не вдалося наздогнати Угорщину, яка посіла перше місце, набравши 456,50 балів.

В складі команди України два представники Броварської легкої атлетики – Артур Фельфнер (метання спису) та Сергій Никифоров (стрибки в довжину).

У четвертій спробі Артур Фельфнер показав приголомшливий показник – встановив новий найкращий результат сезону 82,24 (попередній 80,18), який до того ж став кращим результатом сезону в Європі серед спортсменів U23. Цей блискучий кидок вивів Артура на друге місце загального заліку. В підсумку – «срібло»!

Для Сергія Никифорова цей чемпіонат став лише другим турніром у цьому сезоні.

На жаль, йому поки що не вдалося продемонструвати свій найкращий виступ, у секторі для стрибків у довжину він фінішував сьомим з результатом 7,56, який він показав у заключній спробі, програвши рівно 30 сантиметрів переможцю – хорвату Марко Цеко (7,86).

Тож, бажаємо успіхів на майбутніх стартах!