20.06.2023 08:41

Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та​​​​​​​ залучення громад

64913c458bc2f__1.jpg

Стартувала друга частина дводенного тренінгу в рамках проєкту, який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади із наміром сприяти зміцненню стійкості українських громад через розбудову системи спроможності до збору, аналізу та використання даних.

Метою аналізу даних є отримання корисної інформації з даних, її використання для прийняття кращих рішень або вирішення проблем на основі отриманих фактичних даних.

Учасники тренінгу дізналися про етапи аналізу даних, вивчили питання тріангуляції, логіки кодування, дізналися про взаємодію якісних та кількісних даних, процес їх аналізу та управління даними. Після проходження другої частини дводенного тренінгу кожен учасник отримав Сертифікат.

2.jpg 3.jpg