19.06.2023 08:22

У Броварах змагалися майстри скандинавської ходьби

648fe7075e93a___DSC6255.JPG

В суботу, 17 червня, в мальовничій місцині Броварів, парку відпочинку «Приозерний» відбувся Відкритий чемпіонат міста Бровари та Київської обласної федерації спортивного туризму в спортивній дисципліні скандинавська ходьбапід назвою «Крокуємо до перемоги». Змагання були організовані відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради, управлінням молоді та спорту КОВА за підтримки Броварської РВА, Київської обласної федерації спортивного туризму (КОФСТ) та броварським спортивним клубом «Нордік Бровари».

На відкритті змагання були присутні почесні гості: начальник управління культури, сім’ї та молоді Броварської міської ради Аліна Ярмоленко, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, голова комісії зі скандинавської ходьби КОФСТ Олена Пожукова, інспектор змагання - заступник голови Ради Ветеранів, суддя міжнародної категорії Надія Сичова, рідні та близькі героїв України, захисників Маріуполя, бійців полку «Азов», які досі перебувають в рашистському полоні.

Вони привітали учасників з початком змагань, які внаслідок ракетної загрози на територію України вимушено були перенесені на два тижні. Хвилиною мовчання згадали всіх тих українських воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.

По завершені офіційної частини МС України з легкої атлетики, заступник директора ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Оксана Романюк провела для спортсменів енергійну руханку. Добряче розім’явши м’язи, майстри скандинавської ходьби рушили на місце старту.

Залік вівся у різних гендерних вікових групах: 18-39 років, 40-49 років, 50-59 років та 60+. Довжина дистанції – 5 км (3 кола вздовж озера в парку відпочинку «Приозерний»). Учасники старшого віку самі вибирали скільки кіл вони хочуть долати.

Найстарший учасник змагань – 91-річний ветеран Броварського спорту Анвік Вікторович Згурський , який мужньо подолав дистанцію  довжиною в 1 коло! Він фінішував під оплески глядачів, спортсменів та суддівської колегії, як данину його мужності і відданості спорту, яку він несе через все своє життя.

Головний суддя – Борис Слюсар (Бровари), секретар змагань – Галина Крушельницька.

Загалом на дистанцію вийшли і за перемогу змагалися 55 учасників із Броварів, Києва. Вишгорода, Бердичева, Пирятина та інших міст України.

Переможцями у своїх вікових групах стали:

ЧОЛОВІКИ

18 - 39 років
Ілля Галілейський (Бровари)

40 - 49 років
Віталій Кулик (Київ)

50 - 59 років
Владислав Мазунін (Вишгород)

60+ років
Борис Якубишин (Бердичів)

Анвік Згурський (Бровари)

ЖІНКИ

18 - 39 років
Оксана Хомюк (Київ)

40 - 49 років
Олена Каленська (Київ)

50 - 59 років
Алла Карпенко (Бровари)

Наталія Рудник (Бровари)

Всі спортсмени отримали на фініші пам’ятні медалі учасників, а переможці і призери – нагороди від організаторів змагань.

1.jpg P6170437.jpg P6170455.jpg P6170612.jpg P6170616.jpg _DSC6206.jpg _DSC6267.jpg _DSC6308.jpg _DSC6331.jpg _DSC6343.jpg