Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

14.06.2023 12:01

Чудові виступи броварських ветеранів

9-11 червня в мальовничому місті Кам'янець-Подільський, на базі стадіону імені Г. А. Тонкочєєва, під патронатом Міністерства молоді та спорту України, Федерації легкої атлетики України та громадської організації «Асоціація ветеранів спорту України» відбувся ювілейний, Х чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів - Х Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки.

У змаганнях взяли участь 20 команд з областей та міст України, а це близько 200 учасників віком від 35 років і старші.

Спортсмени змагалися за особисту першість як у вікових групах, так і в абсолютній першості згідно з рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена.

Приємно, що у складі збірної команди ветеранів з легкої атлетики Київської області, виступали три представники Броварської громади. Їхня участь стала можливою завдяки підтримці Відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

На дистанціях 1500, 3000 та 5000 метрів за перемогу змагалися Ігор Рубаненко (1976 року народження, вікова група 45-49р) та Павло Заболотний (1973 року народження, вікова група 45-49р). На спринтерських дистанції в 100м та 200м та в секторі для метання диску свою майстерність демонстрував нев’янучий, 82-річний Віктор Чернов.

Не перестаючи дивувати своєю енергією та силою духу, Віктор Микитович вкотре показав блискучий результат – у своїй віковій категорії (80-84р) він зайняв І місця на дистанціях 100м та 200м. А в метанні диску він метнув снаряд на 14,59м.

Ігор Рубаненко був першим у віковій групі на 1500м та два рази другий на 3000м та 5000м. Павло Заболотний два рази фінішував першим на 3000м та 5000м. В абсолютному заліку на 5000м Павло посів третє місце, це з урахуванням вікових коефіцієнтів, на 3000м тільки четверте місце.

До речі - друге місце в абсолютному заліку на 3000 м посів спортсмен віком 84 роки, у якого на наступний день після змагань виповнилось 85, він подолав дистанцію 3000м за 16.29хв.

Ігор Рубаненко в абсолютному заліку на 1500 м був шостим, на 5000м дев'ятим, а на 3000м зайняв шосте місце.

Вітаємо броварських спортсменів-ветеранів та бажаємо здоров’я і нових успіхів!