12.06.2023 15:18

У Броварах змагалися найсильніші майстри хортингу України

64870d08706a3__DSC08817.JPG

9 – 11 червня гостинна Броварська громада радо вітала учасників чемпіонату України з хортингу в розділі «сутичка» та «форма». Цей турнір був важливим для українських майстрів хортингу, адже за його результатами формувалась збірна України для участі в чемпіонаті світу, який заплановано на вересень цього року в Німеччині. Не дивлячись на складний часі постійну загрозу ракетних атак, до нашого міста завітали  і взяли участь у цьому представницькому турнірі близько 300 учасників із 13 областей України та столиці нашої держави міста Києва. Чемпіонат був організований Українською федерацією хортингу, Міністерством молоді та спорту України, відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради за підтримки управління молоді та спорту КОВА та Броварської РВА. Турнір мав благодійний характер – збирали кошти для постраждалих тварин внаслідок злочинного підриву дамби Каховської ГЕС на Херсонщині.

Головний натхненник та організатор чемпіонату – керівник відокремленого підрозділу Київська обласна федерація хортингу Олександр Васюк.

На відкриття завітали почесні гості, а саме:
- керуюча справами виконкому Броварської міської ради Людмила Ленчицька.
- начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков
- президент Української федерації хортингу Станіслав Федоров
- директор Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Андрій Ребрина
- голова відділення НОК України у Київській області Ігор Малинський
- заступник начальника Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр Чигирин

Вони привітали учасників з початком змагань і побажали їм вдалих стартів. Від імені Української федерації хортингу та оргкомітету турніру Станіслав Федоров та Олександр Васюк вручили Подяки за сприяння і допомогу в розвитку цього національного виду спорту в нашій державі.

Чудовий творчий номер перед присутніми продемонстрували вихованки Хореографічної майстерні «Мальва» із міста Бровари (керівник Оксана Круковська).

Броварську громаду представляло п’ять спортивних клубів: СК «Воїн» і СК «Колізей» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради), СК «Юність» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради), СК «Хортинг-Бровари» та СК «Еверест». Броварські спортсмени виступали в складі збірної Київської області.

В результаті захоплюючих баталій командні місця розподілились наступним чином:
1 місце – місто Київ
2 місце - Київська область
3 місце -  Харківська область

Здобутки представників броварських клубів на чемпіонаті України:

СК «Воїн» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, президент Олександр Кононов)

Чемпіонами України стали:

• Гордієнко Соломія
  • Запека Кирило
  • Заяць Олексій
  • Ліфер Іван
  • Надоліна Станіслав
  • Розка Марʼяна

«Срібні» призери

• Буряк Кирило
  • Онищенко Кирило

«Бронзові» медалі в активі

• Губський Давід - 3 місце
  • Слєсар Олександр - 3 місце
  • Зеленський Кирило - 3 місце

СК «Колізей» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, президент Олександр Васюк)

Чемпіон України

• Гранат Василь

Другі місця посіли

• Васюра Андрій
  • Власенко Назар
  • Дічковський Іван

«Бронзову» нагороду здобув

• Сенько Святослав

СК «Юність» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, президент Сергій Бельський)

• Скуйбіда Давид (вік./к  10-11 років  в/к 35-40 кг) - 1 місце
  • Строкач Єгор (вік/к 10-11 років в/к 40-45 кг) - 2 місце
  • Гунчук Юрій (вік./к  10-11 років  в/к 45-50 кг) - 3 місце

СК «Еверест» (президент Юрій Тищенко)

Чемпіон України

• Товмач Тимофій (11 років, категорія 60+)

ДЮСК «Хортинг-Бровари» (президент Володимир Шевчук)

• Тульчевський Артем 12-13 років 2 місце
  • Тульчевський Назар 8-9 років 3 місце

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату України! Бажаємо успіхів та перемог на майбутніх стартах!

DSC08809.jpg DSC08821.jpg DSC08832.jpg DSC08866.jpg DSC08917.jpg КОМАНДНІ-МІСЦЯ.jpg СК-ВОЇН.jpg СК-КОЛІЗЕЙ.jpg СК-ЮНІСТЬ.jpg ХОРТИНГ-БРОВАРИ.jpg