09.06.2023 13:04

«Основи здоров’я» для школярів Броварського ліцею № 2

6482f8eb9bb84__изображение_2023-06-09_130459897.png

Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я.

9 червня фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб було проведено пізнавальну лекцію-візуалізацію в пришкільному таборі Броварського ліцею № 2 на тему: «Основи здоров’я», з метою ознайомити учасників заходу із сучасним уявленням про здоров’я, здоровий спосіб життя і життєві навички, сприятливість для здоров’я та розвивати бажання підтримувати традиції здорового способу життя.

Наприкінці зустрічі фахівцями Центру були надані практичні рекомендації стосовно вироблення вміння протистояти шкідливим звичкам та власного відповідального ставлення до свого здоров’я.