31.05.2023 13:02

Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громади

64771bd4a198b__2.jpg

Стартував дводенний інтенсив навчання тренінгу в рамках проєкту, який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, із наміром сприяти підвищенню стійкості українських громад. МОМ сприяє посиленню спроможності збору ґендерно-чутливих даних та інклюзивного прийняття рішень представниками громад на місцевому рівні в Україні.

Коректна робота з даними – це робота тих лідерів, які хочуть покращити життя людей в громадах, і беруть на себе відповідальність не просто за зміни, а саме за розвиток громади.

Учасники тренінгу дізналися про особливості збору даних, навчилися планувати дослідження для складання власних проєктів, дізналися про якісні та кількісні методи та типи збору даних, вивчили питання інклюзії та застосовували свої вміння на практичних заняттях. Після проходження дводенного тренінгу кожен учасник отримав Сертифікат.

1.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg