29.05.2023 10:16

Участь зразкового хореографічного колективу «Феєрія» у Міжнародному фестивалі-конкурсі

647451063a73a__изображение_2023-05-29_101657358.png

28 травня 2023 року Зразковий хореографічний колектив «Феєрія» Броварської міської дитячої школи мистецтв (керівник А.В. Євтушенко, концертмейстерка О.Г.Багмет) взяв участь Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої, юнацької та студентської творчої молоді “Київська веселка”, що проходив в м. Київ. Яскраве, переможне, феєричне закінчення навчального року з прекрасними результатами- найменші учасники виконали композицію - «Комашина метушня» і зайняли 1 місце. Молодші діти за драйвовий номер «Пілоти» - теж переможці – 1 місце. Запальна «Коломийка» середньої групи - 1 місце. Найвищої нагороди ГРАН ПРІ удостоєні композиції «На зустріч сонцю» та «Шабля» що виконали старші учасниці. Але, найбільше досягнення – це щасливі оченята наших дітей, радість і щастя наших батьків, які так наполегливо і з натхненням працювали протягом такого складного, напруженого навчального року, і мають величезні успіхи та перемоги!!! По переду великі, теплі літні канікули. «Феєрія» бажає усім дітям України гарного літнього відпочинку, набратися сили, натхнення і далі втілювати усе задумане у життя.