29.05.2023 10:06

Безкоштовна нотаріальна консультація для мешканців громади

64744ee4cec38__изображение_viber_2023-05-29_09-53-48-288.jpg

В приміщенні ЦО «Прозорий офіс» Броварської міської ради Броварського району за адресою вул.Героїв України,18, на виконання меморандуму про співпрацю між Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції, Відділенням Нотаріальної палати України в Київській області та Виконавчим комітетом Броварської міської ради Броварського району проведено чергову безкоштовну консультацію для мешканців Броварської міської територіальної громади з нотаріусом Броварського районного територіального округу Бурлакою Олегом Вікторовичем. Громадян було проконсультовано з таких питань:
- прийняття спадщини;
- як розпорядитися майном за життя;
- оформлення договору купівлі-продажу;
- арешт майна;