19.05.2023 11:33
Посилюємо безпеку громади!
19 травня 2023 року Броварський міський голова Ігор Сапожко разом з начальником Головного управління Національної поліції в Київській області Андрієм Нєбитовим взяли участь в церемонії передачі особовому складу Броварського управління поліції п»яти патрульних автомобілів.
Автотранспортні засоби закуплені за кошти місцевого бюджету та будуть використовуватися групами патрульної поліції для швидкого реагування на оперативні виклики.
У вітальному слові Ігор Сапожко подякував за співпрацю генералу поліції ІІІ рангу Андрію Нєбитову та керівнику Броварського управління поліції Київщини Кирилу Самойленку.
Працюємо спільно над створенням безпечного середовища для мешканців нашої громади!
Поділитись
Дізнайтеся також
31/10/2023
Автотранспортні засоби Mitsubishi L200
31/10/2023
Чергове засідання виконавчого комітету
31/10/2023
Гранти для суб’єктів господарювання
Усі новини