18.05.2023 16:26

З нагоди свята Дня вишиванки, а також річниці перепоховання Т.Г.Шевченка, у Броварській громаді проведено ряд урочистих заходів

646627d99dc8f__DSC_7318.jpg

18 травня 1861 року траурна процесія під час перевезення тіла Шевченка з петербурга до Канева зупинялася саме на місці сучасного парку у Броварах. У церемонії покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю взяли участь міський голова Ігор Сапожко, секретар ради Тетяна Ковкрак, заступники міського голови Петро Бабич, Олександр Резнік, керуюча справами виконкому Людмила Ленчицька, заступник голови Броварської РВА Олексій Дорошенко, депутати міської ради, представники громадськості.

Цього ж дня було проведено урочистості з нагоди Дня вишиванки. Після зворушливого флеш-мобу за участі творчих колективів Броварів, біля щогли з Державним прапором України у парку «Перемога» зібралися представники керівництва міста та району, працівники органів місцевого самоврядування, громадськість.
Молебен за Україну провели представники ГО «Духовність» настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей о.Михайло Лесюк та пастор Церкви «Відродження», військовий капелан Володимир Вшивкін.

У вітальному слові міський голова Ігор Сапожко привітав громаду та наголосив на особливому значенні сьогоднішнього свята в умовах воєнного часу. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто віддав життя в боротьбі за нашу вільну та незламну Україну.

Яскраві творчі вітання від мистецьких колективів Броварської громади стали справжньою окрасою урочистостей.

DSC_7216.jpg DSC_7249.jpg DSC_7297.jpg DSC_7323.jpg DSC_7381.jpg DSC_7445.jpg DSC_7458.jpg DSC_7498.jpg DSC_7591.jpg DSC_7607.jpg