16.05.2023 09:40

У Вишневому змагалися майстри бойового самбо

6463256647772__СПОРТКЛУБ-СОКІЛ.jpg

14 травня у м.Вишневе, в ДЮСШ ЗОШ №4 відбувся відкритий чемпіонат Київської області з бойового самбо в розділі «Про-фул».

Змагалися за першість понад 200 учасників зі спортивних клубів Київщини: Арей, Ера Атлантів, Прайд, Швед Дівізіон, Воїн, Сокіл, BHG, Pereloma MMA, Greka MMA, Фенікс, Cibernetic Team, SC Genesis, Лідер, Мамай, Legion FIGHT, Legion IX.

Серед почесних гостей на захід завітали перші особи Федерації бойового самбо України – президент Ельхан Велієв та віце-президент Федір Середюк та звичайно ж, організатор турніру, очільник Київського обласного осередку Ярослав Євтєхов.

Честь Броварської громади відстоювали два клуби: СК «Сокіл» (президент Олександр Горобінський) та СК «Воїн» (президент Олександр Кононов), які представляють ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

Видовищні поєдинки, високий рівень, підготовки показали спортсмени, у нелегких двобоях призові командні місця посіли найкращі:

• 1 місце – СК «Швед Дівізіон» (Боярка)
  • 2 місце - СК «Pereloma MMA» (Феодосіївка)
  • 3 місце - СК «Сокіл» (Бровари)

Броварські «соколята» продемонстрували «бойовий» дух, чудову підготовку та волю до перемоги.

В підсумку переможцями й призерами стали:
Чемпіони Київщини:

• Білецький Матвій
  • Богаченко Кирило
  • Дем'яненко Олександр
  • Гребельник Ростислав
  • Борсай Макар

«Срібні» призери:

• Мальков Владислав
  • Бодашко Данило
  • Скороход Олексій
  • Соколов Ярослав
  • Непийвода Дмитро
  • Корнієнко Єгор
  • Стольніков-Вергуленко Ярослав
  • Кашуба Марк
  • Хорошунов Денис
  • Супіга Назар
  • Караваєв Кирилл
  • Соколов Ярослав
  • Налбат Артем

«Бронзові» нагороди в доробку:

• Куций Максим
  • Фомін Гліб
  • Карелін Владислав
  • Середюк Дем'ян
  • Корчинський Марк
  • Тритиниченко Назар
  • ПримакМарк
  • Булах Олександр

Наставники клубу Олександр Горобінський та Олександр Рибалко, стоять на сторожі наших рубежів, перебуваючи в лавах ЗСУ. Тому ці нагороди мають особливу цінність, бо доводять що в СК «Сокіл» ростуть справжні майстри.

Результати вихованців СК «Воїн»:

• Гордієнко Соломія - 1 місце
  • Ємельянов Ілля - 2 місце
  • Слєсар Олександр - 3 місце
  • Ілляшик Ілля - 3 місце

Вітаємо броварських спортсменів та їх наставників і бажаємо майбутніх звитяг і перемог!

zobrazhennya_viber_2023-05-15_14-39-46-499.jpg zobrazhennya_viber_2023-05-15_14-39-47-429.jpg ВОЇН.jpg