08.05.2023 11:54

До уваги мешканців громади!

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

Нагадуємо, що відповідно до внесених змін до Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про систему громадського здоров’я», реалізація та використання оснащення, інвентарю та піротехнічних виробів повинні здійснюватися у повній відповідності до норм даних документів.

Зокрема, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- Використання феєрверків (піротехнічних виробів, призначених для використання під час розважальних заходів) класів F2, F3, F4.
- Продаж та/або передача у будь-який спосіб феєрверків  класів F2, F3, F4.
- Використання оснащення, інвентарю та піротехнічних виробів (виробів, що містять вибухові речовини або вибухову суміш речовин, призначені для отримання теплового, світлового, звукового ефекту, газу, диму або поєднання таких ефектів к результаті само підтримуваних екзотермічних хімічних реакцій), що призводять або можуть призвести до травмування тварин.
- При поводженні з тваринами під час проведення спортивних, видовищних заходів, відео- та фотозйомок не допускається заподіяння їм травмувань, болю, знівечення, їх загибель, в тому числі внаслідок використання піротехнічних виробів.

Також неухильно дотримуватися норм та правил проведення робіт, що супроводжуються шумом:
- Забороняється проведення на захищених об"єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, у робочі дні з 21.00 до 8.00 години, а у святкові та неробочі дні - цілодобово.

Ознайомитися з повним текстом документів можна за посиланнями: