02.05.2023 11:10

Увага! Заборонено відвідування лісів населенням і в'їзд до лiсiв

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

До відома жителів Броварського району! На період дії військового стану, відповідно Розпорядження Київської обласної державної адміністрації та наказу начальника районної військової адміністрації заборонено відвідування лісів населенням і в'їзд до лiсiв Броварського району Київської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком Збройних Сил України, командуванням видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби ЗОВНІШНЬОЇ розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органiв місцевого самоврядування та тих, що використовується для лісогосподарської мети, у період военного стану.