Київська область, Броварський район

02.05.2023 10:16

Бойова нічия лідерів групи в Броварах

6450c2ff2f659__P1015226.JPG

Тривають матчі чемпіонату Київської області Вищої ліги серед футболістів  2006-2007 років народження. Нагадаємо що в групі  “А” успішно грають вихованці Костянтина Білінського 2007/08р.н., МФК «Бровари».

В суботу броварські «муніципали» приймали на власному майданчику лідера групи, СК Чайка (U17) (Петропавлівська Борщагівка). Це команда, яка у вересні у себе вдома зуміла «взяти» три очки у броварської команди. Матч був важливим і для броварчан, і для їх суперника, адже від нього багато в чому залежала доля першого місця в групі.

Щоправда, наставник МФК «Бровари» до матчу підійшов з прицілом на неділю, коли його підопічні повинні були провести гру чергового туру Всеукраїнського об’єднаного турніру «Кубок ДЮФЛУ-2023», тому цілому ряду кращих гравців команди було надано перепочинок для того, щоб вони зберегли сили.

Місце у воротах вже звично зайняли польові гравці – по тайму відстояли Денис Барабаш та Іван Несін. Досить швидко відкривши рахунок на початку зустрічі, господарі повели в рахунку. Гра проходила в досить рівній боротьбі, хоч і перевага в першій половині була за броварчанами.

При рахунку – 1:0 команди пішли на перерву. В другій 40-хвилинці гра вирівнялася. Гості поступово збільшували тиск, частіше атакуючи ворота МФК «Бровари». Тренер господарів провів цілий ряд замін польових гравців, щоб покращити гру своїх підопічних. Здавалося б, що господарі зможуть втримати мінімальну перевагу й до фінального свистка. В це вже увірували броварські «муніципали», але з цим були незгодні гості, яким вдалося на останніх секундах все ж таки відквитати гол.

Після цього туру відрив СК «Чайка», лідера групи, від другої команди, МФК «Бровари», складає всі ті ж три очки. Тепер броварчани намагатимуться не втрачати очки і сподіватися на осічки свого супротивника.
Бажаємо нашим хлопцям везіння, успіхів та удачі!