26.04.2023 14:28

Вшанування 37-х роковин аварії на ЧАЕС

64490b729d27c__DSC_6243.jpg

Аварія на Чорнобильській АЕС стала одним з похмурих символів трагедії, до якої може призвести техногенна катастрофа. Вночі 26 квітня 1986 року о 1:23 на ЧАЕС стався вибух. Будівля четвертого енергоблоку, покрівля машинного залу частково обвалилися. Трагедія забрала життя тисяч людей, принесла величезними збиток для навколишнього середовища і, в кінцевому рахунку, вплинула навіть на хід історії. Жахливі наслідки цієї трагедії відчуваються і досі.

Сьогодні, з нагоди вшанування 37-х роковин аварії на ЧАЕС відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку працівникам пожежної охорони Київщини – ліквідаторам аварії на ЧАЕС, до пам’ятного знаку міліціонерам - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та до меморіальної дошки, присвяченої жителям села Княжичі, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

Біля пам’ятника «Героям Чорнобиля» було проведено мітинг-реквієм пам’яті загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Молебен за жертвами провів протоієрей Церкви Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ КП о.Володимир. З вітальними словами до усіх присутніх звернулися заступник голови Київської обласної військової адміністрації Жанна Осипенко, голова Броварської РВА Володимир Майбоженко, Броварський міський голова Ігор Сапожко.

Ряд ветеранів-учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, членів ГО "Чорнобильський Спас" нагороджені Почесними грамотами виконкому Броварської міської ради.

В церемонії покладання квітів до підніжжя пам’ятника "Героям Чорнобиля" взяли участь присутні керівники та представники громадськості.

DSC_6236.jpg DSC_6270.jpg DSC_6290.jpg DSC_6304.jpg DSC_6309.jpg DSC_6422.jpg DSC_6426.jpg DSC_6468.jpg DSC_6476.jpg DSC_6501.jpg