25.04.2023 08:28

Всеукраїнські турніри з панкратіону та грепплінгу

644765874c33b__0x0-(5).jpg

19 - 23 квітня у Броварах відбувся особисто-командний фінал Кубка України серед дорослих та чемпіонат України серед кадетів і юніорів 2006-2007, 2004-2005 років народження з панкратіону і грепплінгу. Змагання були організовані Міністерством молоді та спорту України, Федераціями панкратіону і грепплінгу України за підтримки Броварської міської влади, відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та Броварської РВА.

В турнірах виявили бажання взяти участь понад 800 учасників із 17 регіонів України. В четвер, 20 квітня, відбулася урочиста церемонія відкриття турнірів. На ній були присутні поважні гості: заступник міністра молоді та спорту Віталій Лавров, Броварський міський голова Ігор Сапожко, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, начальник управління культури, сім’ї та молоді Броварської міської ради Аліна Ярмоленко, президент федерації панкратіону та грепплінгу Київської області Артур Булигін, генеральний секретар Федерації панкратіону України Анастасія Тукмачева.

З вітальним словом виступив Броварський міський голова Ігор Сапожко, який привітав учасників в нашому місті, відзначивши, що кожна перемога спортсменів наближає нашу загальну перемогу на фронті, а такі бійці, які зібралися в цьому залі є справжніми патріотами України, його майбутнім.

Перед присутніми з показовими номерами виступили вихованці старшої групи відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери Людмила Матейшина та Юлія Черкасова) та Зразковий хореографічний колектив «Феєрія» Броварської  міської дитячої школи мистецтв.

Протягом чотирьох днів точилася боротьба на килимах - спортсмени визначали кращих. Переможці і призери отримали нагороди, а решта – стимул краще тренуватися і вже наступного разу зійти на п’єдестал.

0x0-(15).jpg 0x0-(20).jpg 0x0-(23).jpg 0x0-(29).jpg 0x0-(8).jpg IMG_8408.jpg IMG_8419.jpg IMG_8464.jpg P1014983.jpg P1015003.jpg