24.04.2023 11:54

Відкритий чемпіонат з плавання, пам’яті ЗТУ Геннадія Шеїна

6446458be5ea2__IMG_8625.JPG

22 квітня 2023 року у Броварах відбувся  Відкритий чемпіонат міста Бровари з плавання присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України Геннадія Шеїна. Більш ніж 220 спортсменів із Броварів, Борисполя, Вишгорода, Білої Церкви та інших куточків Київщини виявили бажання посперечатися за перемогу.

Бровари представляли вихованці відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, плавального басейну «Купава», КОСФК та СК «Єнот». Вік учасників -  2009 рік народження і молодше. Довжина дистанції 100м (кролем, брасом, на спині та батерфляєм) та 200м комплексним плаванням.

На урочистій церемонії нагородження була присутня родина Геннадія Шеїна, а також начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков та начальник управління культури, сім'ї та молоді Броварської міської ради Аліна Ярмоленко.

Пам'ять Геннадія Георгійовича вшанували хвилиною мовчання…

Змагання були організовані відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради, ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради  та плавальним басейном «Купава».

Головний суддя змагань – Любов Шаповал.

Залік вівся у двох вікових групах – 7-12 та 13-14 років.

Серед переможців можна виділити Софію Артим, Дар’ю Курочкіну, Владислава Усатюка, Дар’ю Іваницьку, Олександра Нікітьонка, Марію Доценко та інших (відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради), Олександру Кузнєцову, Єгора Іщенка, Дмитра Лазарчука (КОСФК).

Загалом того дня всі були молодці – адже кожен учасник намагався довести що він не гірший за інших і вартий перемоги.

Бажаємо юним плавцям мирного неба, успіхів на блакитних доріжках і майбутніх перемог!

IMG_8536.jpg IMG_8544.jpg IMG_8549.jpg IMG_8575.jpg IMG_8618.jpg IMG_8634.jpg IMG_8640.jpg IMG_8655.jpg IMG_8673.jpg