24.04.2023 11:00

Перемоги броварських спортсменів на Всеукраїнському турнірі з бойового самбо

644643663197e__сокіл.jpg

21 – 23  квітня в Києві відбувся черговий Всеукраїнський турнір з бойового самбо у розділі «про-фул» «Legion Fight Grand Prix 2» (чоловіки та жінки, юніори, юнаки старшого віку, юнаки середнього віку, юнаки молодшого віку).

Близько 200 спортсменів з різних регіонів України, запеклі та видовищні поєдинки, крута організація - все відбулося на дуже високому рівні.

Броварську громаду представляли вихованці спортивних клубів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради «Сокіл» (президент Олександр Горобінський) та «Воїн» (президент Олександр Кононов).

Приємно відзначити, що у досить насичених та видовищних поєдинках наші земляки гідно представили Броварську громаду і повернулися додому із нагородами.

Як завжди, були на висоті броварські «соколята». Підопічні Олександра Горобінського, Олександра Рибалка та Андрія Лисенка показали просто чудові результати, ставши переможцями у загальнокомандному заліку.

При цьому вони продемонстрували чудову підготовку, бойовий дух та волю до перемоги. Здобутки СК «Сокіл» - 9 золотих, 7 срібних та 5 бронзових медалей

Перможцями турніру стали:

• Карелін Владислав
  • Долінський Тимофій
  • Бурмос Іван

Вихованці СК «Воїн» Ємельянов Кирило та Слєсар Олександр завоювали дві «золоті» нагороди.

Вітаємо броварських бійців та їх наставників та бажаємо подальших успіхів та перемог!

ВОЇН.jpg СОКІЛ-2.jpg