20.04.2023 14:42

Безкоштовна нотаріальна консультація для мешканців Броварської громади

6441256838859__изображение_viber_2023-04-20_13-35-23-140.jpg

В приміщенні ЦО «Прозорий офіс» Броварської міської ради Броварського району за адресою вул.Героїв України,18, на виконання меморандуму про співпрацю між Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції, Відділенням Нотаріальної палати України в Київській області та Виконавчим комітетом Броварської міської ради Броварського району 20 квітня 2023 року проведено чергову безкоштовну консультацію для мешканців Броварської міської територіальної громади з нотаріусом Броварського районного територіального округу  Бурбан Тетяною Миколаївною. Громадян було проконсультовано з таких питань:
- прийняття спадщини;
- розпорядження майном за життя;
- посвідчення заповіту.

Відвідувачі ознайомлені з наочними матеріалами, які видала Нотаріальна Палата  України «Нотаріат обличчям до людей», щодо діяльності нотаріату.

Вчинення деяких нотаріальних дій:
- виїзд дитини за кордон;
- засвідчення вірності перекладу.

Умови спадкування за законом та за заповітом та посвідчення договорів на нерухоме майно:
- як розпорядитися нерухомістю за життя;
- як прийняти спадщину;
- шлюбний договір;