11.04.2023 10:19

МФК «Бровари» - переможці Чемпіонату Київщини

64350a1887b3f__P1280927.JPG

Минулими вихідними було поновлено матчі чемпіонату Київської області з футболу, який стартував восени минулого року і проводиться, задля безпеки учасників, лише в одній віковій групі (U-17) серед юнаків до 17 років.

П’ятнадцять футбольних команд з різних регіонів Київщини розділені на дві групи, «А» і «Б». Спочатку матчі проходять в групах, потім кращі розіграють чемпіонство і долю призових місць. Броварську громаду представляють МФК «Бровари» (тренер Костянтин Білінський), сформований із вихованців 2007 та 2008 років народження, які на рік і більше молодші від решти гравців команд-учасниць.

Разом з броварськими «муніципалами» в групі «А» грають: ДЮСШ (Бородянка), «Дружба U-17» (Березань), СК «Чайка U-17» (Петропавлівська Борщагівка), КДЮСШ U-17 (Славутич), «Олімп» (Ірпінь) та «Фенікс» (Гостомель).

В суботу, 8 квітня, броварська команда приймала вдома гостей - ДЮСШ (Бородянка). Гра була важлива для обох команд – МФК «Бровари» бореться за перше місце в групі, а ДЮСШ (Бородянка) ще сподівається поборотися за призові місця. Чудова погода і відсутність ракетних загроз сприяли проведенню матчу. Щоправда, «кадрові» проблеми  були у господарів. Місце в «рамці» воріт вимушено зайняв польовий гравець Іван Несін, який, до честі, надійно відстояв весь ігровий час.

Гра пройшла досить рівно, за невеликої переваги броварських футболістів. «Відвантаживши» в кожному таймі по одному голу, перемогу здобувають підопічні Костянтина Білінського – 2:0. М’ячі забили Арсеній Несенко (№17) та Іван Фещенко (№69).

Після семи зіграних зустрічей в активі МФК «Бровари» 18 очок і друге місце в групі. Вони на три пункти відстають від СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка).

Бажаємо броварським футболістам перемог й надалі радувати вболівальників достойною грою!

64350a136875a.jpg 64350a13749a4.jpg 64350a139a1c5.jpg