04.04.2023 15:43

Чергове засідання виконавчого комітету

642c1c0d20d2c__IMG_6968.jpg

4 квітня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 30 проектів рішень.

На засіданні ухвалено список мешканців Броварської громади, яким за рахунок місцевих коштів буде надано разову матеріальну допомогу на термінове хірургічне втручання, дороговартісне лікування та на вирішення соціально-побутових потреб. На надання соціальної допомоги буде перераховано 617 022 грн.

Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту надано функції замовника на виконання робіт Капітальний ремонт ГРЩ-0,4 кВ розташованого в:
- під’їзді № 8 багатоквартирного будинку по вул. Грушевського Михайла, 3;
- багатоквартирному будинку по бульв. Незалежності, 12-а;
- багатоквартирному будинку по вул. Онікієнка Олега, 8;
- багатоквартирного будинку по вул. Чорних Запорожців, 56-а.

Також ТОВ «Мережа магазинів «ДНІПРО–М» погоджено проведення масового заходу в місті Бровари по вул. Київська, 300/1 на території магазину. Захід проводитиметься з 06 по 08 квітня.

З повним текстом прийнятих рішень можна ознайомитись на сайті Броварської міської ради за посиланням https://brovary-rada.gov.ua/pub-info/32392-risennia-vikonavcogo-komitetu